Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ÖZKAYALI MAKİNA 1994 yılında makine ve ekipmanları üzerine Konya’da üretime başlamıştır. Üretime başlarken kalite ve standart’ı kendisine ilke edinen ÖZKAYALI tüm üretim süreci boyunca ürünlerin gerekli kalite ve kontrolleri yaparak siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden ÖZKAYALI, üretim sürecinde son teknoloji makinalarını kullanmakta ve her geçen gün teknolojik olarak yapmış olduğu yatırımlar ile makine parkurunu genişleterek, Üretim sürecini hızlandırmakta ve ürün çeşidi artırmaktadır.
Siz değerli müşterilerimizin tescillediği kalitemizi ‘’ Kalitenin Gücü’’ sloganı ile sektörde tercih edilen firma haline gelmiş ve sektörde zirveye ulaşmak için siz değerli müşterilerimizden almış olduğumuz destek ile hızla ilerlemekteyiz.
ÖZKAYALI Makina yurtiçi pazarda olduğu gibi, yurtdışı pazarda da kalitesini kanıtlayarak Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere şuan 26 ülke’ye doğrudan ihracat yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ÖZKAYALI tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla Sorunsuz, Ekonomik ve Standart üretim yaparak ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan onur duyuyoruz.
ÖZKAYALI’yı tercih ederek, firmamıza ve ürünlerimize vermiş olduğunuz desteklerinizden dolayı sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz…
İletişim +90 332 345 46 14